Menu

Kupując produkty certyfikowane FSC® dbasz o lasy na całym świecie.
FSC® C161403 – www.fsc.org

Menu
Efrr Flaga Ue
Menu
Prostota, jakość i elegancja,
po prostu szafki ATEPAA®

Zobacz Realizacje
tekkst
Zmienia­my zwykłe szafki metalowe
w stylowe meble do szatni

Zobacz RealizacjeOferta Szafek
tekkst
Szafki ubraniowe Kilii Lux
coś dla wymagających

Zobacz RealizacjeOferta Szafek
Szafki ubraniowe na indywidualne zamówienia
Lubimy wyzwania

Zobacz RealizacjeOferta Szafek
Meble do recepcji i fit baru
Nowoczesność i optymalna cena

Zobacz RealizacjeOferta Szafek
Szafki depozytowe. Kompaktowy rozmiar
oraz funkcjonalność w najlepszym stylu

zobacz realizację oferta szafek

Projektujemy, produkujemy oraz instalujemy

Szafki ubraniowe oraz meble fitness

Jesteśmy ekspertami od tworzenia z jednej strony funkcjonalnych, a z drugiej nowoczesnych przestrzeni. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo wyposażenie, takie jak szafki ubraniowe do siłowni, klubu fitness, basenu czy innych obiektów rekreacyjnych. Proponujemy również meble dostosowane do szatni i wnętrz hotelowych.

Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom Klientów – projektujemy szafki ubraniowe i pracownicze zgodnie z ich wymaganiami, dostosowując się do wymagań danej przestrzeni, wielkości czy układu mebli. Funkcjonalność naszego wyposażenia zagwarantowana jest również przez przemyślany, fachowy montaż dokonywany przez ekipę doświadczonych fachowców.

Nasze produkty dostarczamy oraz instalujemy w całej Polsce

Poniżej prezentujemy produkty oraz ofertę dedykowaną inwestorom w branży fitness. Szafki ubraniowe, ławki do szatni, recepcja oraz meble na indywidualne zamówienie.

Tworzymy wspaniałe meble dla wyjątkowych klientów

ATEPAA to nie tylko szafki, ale również meble do recepcji, ławki, sofy a nawet indywidualnie projektowane ramy luster czy oświetlenie. Ciekawy projekt, zakładający optymalne koszty, jest dla nas podstawą do każdej produkcji mebli na zamówienie.

Oferta Ławek Fitness

Istotnym elemen­tem wyposa­że­nia każdej szatni są ławki. Zwięk­sza­ją komfort użytkow­ni­ków i zapew­nia­ją odpowied­nie warunki do przebra­nia się. Dzięki optymal­nym, standar­do­wym wymiarom są dosto­so­wa­ne do potrzeb większo­ści użytkow­ni­ków. Jesteśmy w stanie wykonać modele także w oparciu o indywi­du­al­ne zamówie­nie, mając na uwadze zacho­wa­nie tych samych parame­trów. Propo­nu­je­my przy tym szeroki wybór barw i odcieni z naszej palety kolory­stycz­nej, umożli­wia­jąc dosto­so­wa­nie do wizji estetycz­nej pomiesz­cze­nia.

Realizacje

Zobacz co u nas słychać

proiducent mebli do apartementów i hoteli

Apartamenty Szczyrk

  ATEPAA wyprodukowała i dostarczyła meble do apartamentów inwestycyjnych w Szczyrku. Zabudowa kuchenna na wymiar, szafy i łóżka do sypialni, szafki łazienkowe, sofy oraz dekoracje.

Zobacz więcej
Z pełnym zaangażowaniem

Produkujemy i projektujemy w Polsce.
Pracujemy dla klientów globalnie.