ATEPAA® TO PRODUKCJA BEZ OGRANICZEŃ.

Nowość w ofercie ATEPAA!

Okładziny ścienne, których kolor i dekor może być dopasowany do całości wyposażenia pomieszczenia

Nowość w ofercie ATEPAA!

Nasza oferta wzbogaciła się o okładziny ścienne do biur, obiektów medycznych i obiektów użyteczności publicznej. Okładziny mogą zostać zaprojektowane i wykonane wraz z systemami drzwiowymi – stanowiąc zgodną całość. Takie rozwiązanie to znakomita odskocznia od gładko pomalowanych ścian i płaskich tapet, a przy tym prosty sposób na wprowadzenie całkowicie nowego wyglądu pomieszczeń. Okładziny ścienne, których kolor i dekor może być dopasowany do całości wyposażenia pomieszczenia, stworzą w pomieszczeniu nietypowy klimat, nadając mu przytulności lub wyraźnego charakteru, którego wymaga projekt. Okładziny z naszej oferty produkowane są z materiałów zgodnych ze specyfikacją projektową i mogą być indywidualnie dostosowane do praktycznie każdej powierzchni. Stosujemy różne gatunki drewna, laminaty oraz naturalną sklejkę – dzięki tym różnym fakturą i kształtom możemy dopasować nasze okładziny do każdej aranżacji.

Zapraszamy do współpracy!

Okładziny Fornirowane

Okładziny z naturalnych fornirów drewnianych lakierowane lub olejowane. Możliwość wykorzystania lakierów bezbarwnych lub dekoracyjnych.

Okładziny z płyt laminowanych HPL

Bogata, wręcz nieskończona ilość kolorów, dekorów i efektów specjalnych. Okładziny ścienne z cienkiego materiału HPL kompakt o właściwościach antybakteryjnych.Idealne oraz trwale rozwiązanie do obiektów użyteczności publicznej i medycznych.

Okładziny MDF Lakierowane

Ręczne lakierowanie z dbałością o każdy detal oraz niezwykle bogaty wybór kolorystyki daje wiele możliwości projektowych.

Okładziny z certyfikatami trudnopalności NRO

Produkcja wymagających i spełniających rygorystyczne normy PPOŻ okładzin ściennych. Skorzystaj z rad naszych ekspertów.

Akustyczne okładziny ścienne

Własna produkcja umożliwia nam oferowanie okładzin ściennych spełniających wymogi okładzin akustycznych. 

Innowacyjny system montażu

Oferujemy innowacyjny system mocowania, który zapewnia szybki i niezwykle precyzyjny montaż. Dodatkowo umożliwia demontaż wybranego panelu w każdej chwili gdy jest to potrzebne.

Projekty nad którymi aktualnie pracujemy

Okaldziny Scienne Atepaa Cropped

Luksusowa Willa

Wnętrza premium w wyjątkowych i niepowtarzalnym domu.

Okladziny Panele Scienne Ryflowane Fornir

Klinika Medyczna

Wyjątkowy i niezwykle wymagający projekt
Okładziny Scinne Lamele Hotel

Hotel w górach

Nowoczesność i tradycja w jednym.