Zamki mechaniczne DIAL na kod do szafek


Zobacz RealizacjeOferta Szafek
tekkst

Zamki elektroniczne na kod


Zobacz RealizacjeOferta Szafek

Zamki na kod SOLA jakość w niskiej cenie


Zobacz RealizacjeOferta Szafek

Projektujemy, produkujemy oraz instalujemy

Doradzamy, instalujemy lub wysyłamy na miejsce.

Zamki do siłowni, do klubu fitness, do hotelu i biura. ATEPAA jako przedstawiciel marki Digilock oferuje najlepsze ceny zamków, montaż oraz profesjonalne wsparcie techniczne.

Katalog produktów

Darmowy katalog produktów wysłany pocztą to coś czego potrzebujesz? Nie ma sprawy, przygotujemy przesyłkę a kurier dostarczy go do drzwi.

Cennik zamków

ATEPAA oferuje zamki Digilock za rozsądną cenę. To fakt. Oczywiście zrobimy wszystko, aby dostarczyć Ci możliwie najwięcej informacji.

Oferta zamków z szafkami ATEPAA
Daj się zaskoczyć rewelacyjną promocją zamków instalowanych w naszych szafkach. Fabryczne przygotowanie szafek oraz profesjonalny montaż za 0 zł.

Nowoczesność i technologia.

Nowa generacja zamków AXIS spełniająca najwyższe wymagania. Piękno, jakość oraz opatentowane rozwiązania marki Digilock, zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zamki dostępne w opcji zbliżeniowej RFID oraz na kod PIN.

Nowość, zamek elektroniczny na kod VERSA, marki Digilock

Zamek VERSA to idealne połączeniu designu, jakości oraz zaskakująco niskiej ceny. Model VERSA jest aktualnie najczęściej wybierany zamkiem do szafek ubraniowych w szatniach pracowniczych, klubach fitness czy nawet w nowoczesnych biurach.

Dlaczego zamki od ATEPAA?

ATEPAA dostarcza wysokozaawansowane technologicznie meble oraz systemy zamknięć do szafek oraz mebli biurowych. Jakość, design oraz innowacyjne produkty sprawiły, że obecnie nasza firma jest jednym z liderów na rynku europejskim. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz profesjonalny i fabryczny montaż zamków.

Zobacz co u nas słychać

proiducent mebli do apartementów i hoteli

Apartamenty Szczyrk

  ATEPAA wyprodukowała i dostarczyła meble do apartamentów inwestycyjnych w Szczyrku. Zabudowa kuchenna na wymiar, szafy i łóżka do sypialni, szafki łazienkowe, sofy oraz dekoracje.

Zobacz więcej
Z pełnym zaangażowaniem

Produkujemy i projektujemy w Polsce.
Pracujemy dla klientów globalnie.