Menu

Kupując produkty certyfikowane FSC® dbasz o lasy na całym świecie.
FSC® C161403 – www.fsc.org

Menu
Efrr Flaga Ue
Menu

ATEPAA® TO PRODUKCJA BEZ OGRANICZEŃ.

Specjalizujemy się w kompleksowych, spersonalizowanych konceptach dla medycyny

Drewno, stal, laminaty czy elementy lakierowane, łączymy je w zgodnie ze sztuką.
W stylu industrialnym, eleganckim lub premium, dla nas nie ma ograniczeń.

Synergia kreatywnej myśli oraz wiedzy technicznej

Posiadamy własny dział projektowy, który planuje i realizuje kreatywne pomysły w oparciu o wyjątkowe know how
Projektujemy przemyślane wnętrza i meble, które stanowią idealne tło i podstawę do sukcesu rynkowego eksponowanych produktów.
To design wnętrza jest dla produktu a nie odwrotnie.

Łączenie myśli z realną produkcją w jednych rękach to niespotykana na rynku możliwość tworzenia projektu w oparciu o jedną firmę. Bezpośrednio współpracujący z działem projektowym, dział konstruktorski i handlowy od samego początku mają pełną kontrolę nad budżetem i wytycznymi biznesowymi.

W naszej ofercie znajdą Państwo wyposażenie aneksów medycznych, meble do części do wspólnych (recepcje, poczekalnie, strefy wypoczynkowe, coffee corner), stoły laboratoryjne, okładziny ścienne, pełne wyposażenie gabinetów lekarskich, a także indywidualne zabudowy oraz identyfikację wizualną obiektów.

 

Nasz park maszynowy stanowią najnowsze i zaawansowane urządzenia produkcyjne. Posiadamy własną tapicernie, lakiernie oraz ślusarnie.

Nasz dział projektowy dostosuje wyposażenie gabinetu do architektury całego projektu, zarówno pod kątem funkcjonalności, estetyki, zasad bezpieczeństwa i higieny. Wspólnie planujemy oświetlenie, kolorystykę i wszystkie elementy wystroju.

Przy realizacji projektu kierujemy się przede wszystkim doświadczeniem, które pozwala gwarantuje otrzymanie przyjaznych i funkcjonalnych przestrzeni. Meble w naszej ofercie są w całości zaprojektowane i wyprodukowane przez nas.

Pracujemy na najlepszych materiałach, które spełniają surowe normy jakościowe, higieniczne i środowiskowe (wiodący producenci rynkowi: Polyrey, Egger, Cleaf). Nasza firma posiada Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa, System Zarządzania Środowiskowego (ISO 14001) oraz Certyfikat ECO.

 

Nasz dział konstruktorski podejmuje się wszelkich projektów/procesów tworząc koncepcje, wykonując dokumentację 2D/3D oraz prowadząc doradztwo techniczne i projektowe dla naszych klientów.

Projekty stworzone przez ATEPAA zostały docenione przez naszych klientów w kraju i zagranicą – możemy pochwalić się kompleksowymi realizacjami klinik w Krakowie oraz Bielsku – Białej.

Zapraszamy do współpracy. Stwórzmy coś razem!