ATEPAA® Producent Mebli Kontraktowych

Szatnia pracownicza, jakie szafki wybrać

Szafki typu L, szafki jednokomorowe czy z podziałem brudna/czysta, do tego kilka rodzajów zamków. Wybór jest duży, ale co wybrać.

W zależności od miejsca przeznaczenia mamy zawsze kilka opcji wyboru, zobacz co oferujemy naszym klientom.

W szatni w obiekcie sportowym typu fitness klub, najczęściej obecnie spotykanym modelem jest szafka typu „B” czyli szafki „jedna nad drugą”, jest to rozwiązanie, które jest optymalnym rozwiązaniem pod kątem kosztów oraz zajmowanego miejsca. Dodatkowo duża popularnością cieszą się szafki depozytowe, które pełnią rolę bufora oraz szafek tzw. szybkiego dostępu. Szafki tego typu najczęściej lokuje się w pobliżu recepcji.

W szatniach pracowniczych szafki muszą najczęściej spełniać normy dotyczącej branży w której działa firma. Inne szafki instaluje się w zakładach produkcyjnych np. produktów spożywczych a inne w branży np. automotive.
Obecnie najczęściej stosuje się szafki jednokomorowe typu „A” z podziałem na odzież brudną i czystą. Oczywiście nie można zapominać o szafkach typu L, które są stosowane, gdy nie zachodzi potrzeba wykonania przegrody brudna/czysta, są idealnym rozwiązaniem pod kątem oszczędności miejsca.

Szafki, które najczęściej muszą się jeszcze znaleźć w zakładzie pracy to np. szafki śniadaniowe lub szafki na obuwie.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest